Connect with us

Sporti

Griezmann ia ngulitë topin në rrjetë Kroacisë, aksion dhe gol fantastik

Published

on

Franca ka barazuar rezultatin kundër Kroacisë përmes Antoine Griezmann, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Sulmuesi i Barcelonës barazoi pas asistimit nga Anthony Martial në zonë, teksa nuk e pati shumë të vështirë ta devijonte topin në rrjetë në minutën e 43-të.

Shikoni golin në videon e mëposhtme. /Periskopi.com/

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending