Connect with us

Sporti

‘Greizman më tha se më urren’

Cristiano Ronaldo ka deklaruar se verës u takua me yllin e Atletiko Madridit, Antoine Greizman.

Published

on

Ronaldo ka treguar se çfarë i kishte thënë yllin francez në një restoran të Miamit pas kampionatit ‘Euro2016’.

“Është qesharake, sepse pas një kohë të shkurtë pas finales, sa isha në pushime në Miami, e takova Antoine Greizman në një restoran ku po darkonte me të fejuaren e tij, ai erdhi te tavolina ime dhe me një buzëqeshje të lehtë ‘Cristiano të urrej’ “, tha Ronaldo për France Football.

“Kur ne startuam të nxehemi në fushë, unë e ndjeva se francezët ishin të relaksuar. Ata po buzëqeshin shumë. Francezët menduar se do të fitonin lehtë- kështu e kishim përshtypjen” përfundoi ylli portugez. /Periskopi.com/

cristiano-ronaldo_416x416

Cristiano Ronaldo, Real Madrid

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending