Connect with us

Sporti

Graniti ka një mesazh të veçantë për Taulantin

Granit Xhaka si duket është mërzitur për vëllaun e tij, Taulant Xhaka.

Published

on

Ai ka shkruar në faqen e tij të Facebook për mallin e tij që ka ndaj Taulantit.

Granit Xhaka është transferuar këtë verë në Arsenal dhe ndoshta kjo është arsyeja pse nuk mund të gjejnë kohë të kalojnë së bashku.

“Nuk e ke idenë sa më mungon vëlla. Kaq larg në realitet, kaq zemrës. Disa duhet të presin gjithë jetën për të takuar lojtarin e tyre të preferuar. I imi është vëllai im”, është shprehur Graniti në rrjetin e tij social Facebook. /Periskopi.com

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending