Connect with us

Sporti

Granit Xhaka shkruan pas fitores 2-0 të Arsenalit (Foto)

Published

on

Granit Xhaka dhe skuadra e tij e Arsenalit kanë zhvilluar ndeshjen e parë para sezonale për këtë vit.

Londinezët u ndeshën me skuadrën australiane, Sydney të cilën e mposhti me lehtësi prej 2-0, transmeton Periskopi.

“Mbështetësit këtu në Australi janë fantastikë. Ndeshja e parë, fitorja e parë. Faleminderit për çdo tifozë këtu”, ka shkruar Xhaka në profilin e tij në Facebook.

https://www.facebook.com/GranitXhaka/posts/668412850032320:0

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending