Connect with us

Sporti

“Granit Xhaka është ‘zemra’ e Arsenalit, por tifozët nuk duan ta pranojnë këtë”

Published

on

Gazetari spanjoll, Patrick Timmons ka shkruar rreth futbollistit shqiptar, Granit Xhaka, përcjell Periskopi.

Ai përmes një tëeeti ka treguar rëndësinë që ka Xhaka për klubin dhe se fansat nuk duan ta pranojnë këtë të vërtetë.

“Nuk ka dyshim për këtë, Granit Xhaka është një pjesë thelbësore e ekipit të Mikel Arteta. Disa tifozë thjesht nuk duan ta pranojnë atë.”

 

Pas këtij tëeeti rrjeti ka shpërthyer me komente per Xhakën nga më të ndryshmet. /.Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending