Connect with us

Lajme

Grabovci nuk i gjeti as shkallët për të dalë – thotë gazetari

Published

on

Gazetari i njohur kosovar, Mefail Bajqinovci, në një postim në llogarinë e tij në Facebook, ka shkruar duke nënkuptuar Adem Grabovcin se “…djersët e mbuluan, as shkallët me dal nuk i gjente.” 

Adem Grabovci sot është paraqitur në Prokurori pas përgjimeve që u publikuan nga Portali Insajderi për gati një muaj. Ai ishte kryepersonazhi i përgjimeve, të cilit iu dëftua fuqia që kishte për të emëruar njerëz të afërt me partinë e tij, në pozita shumë të larta publike.

Kjo që thotë Bajqinovci, megjithatë është një shenjë e mirë se, këta politikanë dijnë të turpërohen dhe duhet të turpërohen për ato që kanë bërë.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending