Connect with us

Lajme

Grabitje në një pompë derivatesh në Shtime

Published

on

Në fshatin Gjurkovc të Komunës së Shtimes, dje rreth orës 03:10 të mëngjesit, ka ndodhur një rast i grabitjes në një pompë derivatesh.

Dy viktima meshkuj, shqiptarë të Kosovës, kanë informuar Policinë e Kosovës se derisa ishin duke punuar në një pompë të derivateve, dy persona me maska dhe të armatosur kanë hyrë në vendin e tyre të punës dhe nën kërcënimin e armës kanë arritur që nga viktimat të grabisin rreth 500 € dhe janë larguar në drejtim të panjohur, raporton Koha.net.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe gjatë hetimit kanë konfiskuar një veturë e cila dyshohet të jetë e përfshirë në rast.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending