Connect with us

Lajme

Grabitet kompania “Bechtel Enka”

Një vendpunishte e kompanisë “Bechtel Enka”, në afërsi të fshatit Mirash në Komunën e Ferizajt është grabitur mëngjesin e ditës së premte, njofton Klan Kosova.

Published

on

Katër persona kanë grabitur rreth 150 litra naftë dhe dy akumulatorë nga ky lokacion.

Sipas Zëdhënësit të Policisë Rajonale të këtij qyteti, Agim Bashi, njëri nga 4 personat ishte i armatosur me një armë të shkurtër dhe e kanë mbajtur viktimën nën kërcënimin e saj.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka zhvilluar planin operativ “unaza e çeliktë” por për momentin nuk ka të arrestuar.

Përfaqësues të kompanisë që po ndërton autostradën e re “Arbër Xhaferi” nuk deshën të komentojnë për këtë rast.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending