Connect with us

Lajme

Golf 2 garon me Audi R8 dhe Mercedes ML63, shihni kush e arrin cakun i pari (Video)

Në një pistë të gjatë 400 metra që ndodhet në Gjermani, është zhvilluar gara mes tri supermakinave dhe një Golf 2.

Published

on

Në makinën nga Vokswagen është vënë motori me 600 kuajfuqi, si dhe janë bërë disa modifikime për të qenë më e shpejtë, transmeton Telegrafi.

Shikoni në videon e postuar më poshtë, veturën e prodhuar para vitit 1992 teksa garon ndaras me një Audi R8 V10 Plus, Mercedes ML63 AMG dhe një Ford Focus ST.

Pos që del fitimtar në të gjitha rastet, ky Golf dëgjohet teksa lëshon tinguj të zhurmshëm dhe duke nxjerrë zjarr nga tubi i zbrazjes së gazrave.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending