Connect with us

Sporti

Golashënuesit më të mirë në Super Ligën e Kosovës

Dje ka përfunduar xhiroja e dhjetë e Super Ligës së Kosovës në futboll.

Published

on

Ja golashënuesit më të mirë.

Otto John dhe Granit Arifaj – 8 gola

Qemail Elshani – 7 gola

Shkëmbim Salihu – 5 gola

Fiton Hajdari, Florim Bërbatovci dhe Hasan Hyseni – 4 gola. /Periskopi.com

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending