Connect with us

Lajme

Goditen dy femra nga vetura

Published

on

Një dukuri që po vazhdon të jetë në vendin tonë janë aksidentet e shpeshta të trafikut.

Në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës janë paraqitur dy raste të aksidenteve ku viktima kanë qenë disa vajza të reja.

Në fshatin Talinoc të Muhaxhereve në Ferizaj është arrestuar një person pasi qe i njëjti përderisa ishte duke lëvizur me veturën VË me targa lokale , duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes, ka goditur një femër. E njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK-Prishtine. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje.

Ndërsa në fshatin Shakovicë të Podujevë një e dyshuar femër derisa ishte duke drejtuar veturën e saj, ka goditur këmbësoren femër.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending