Connect with us

Lajme

Goditen depot e terroristëve, qindra të vdekur

Published

on

Qindra persona kanë humbur jetën si pasojë e helmimeve, pas sulmit ajror të kryer nga forcat e koalicionit të drejtuara nga SHBA-të në selinë dhe depot e Shtetit Islam në afërsi të Deir ez-Zor.

Kwshtu  thuhet në kumtesën e komandës ushtarake siriane, të cilën e publikoi agjencia SANA.

Siç raportohet, në sulm janë vrarë një numër i madh i terroristëve, përfshirë edhe mercenarë, por komanda e ushtrisë siriane nuk ka dhënë numrin e saktë të personave të vrarë dhe të plagosur.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending