Connect with us

Sporti

Godet Mavraj: Nuk jam atdhetar…

Published

on

Një deklaratë e Mërgim Mavrajt për tifozët e Hamburgut bëri bujë në mediat shqiptare orëve të fundit. Sipas kësaj deklarate, Mavraj kishte thënë në humor se ndihej i penduar se nuk ka zgjedhur përfaqësuesen gjermane.

Pas zhurmës së krijuar në media dhe rrjete sociale, mbrojtësi nga Istogu ka reaguar me një status në Facebook.

“Me duhet te sqaroj nje deklarate timen dhene per tifozet e Hamburgut qe eshte transformuar dhe rrjedhimisht keqperdorur. Sigurisht qe kam respekt per vendin ku familja ime gjeti strehim, pune dhe ushqim, unë ndej dashuri per ket vend. Atdheu im eshte Shqiperia dhe gjuha ime eshte shqip. Ne fushe sjam kursyer kurre, edhe duke rrezikuar karrieren. Mergim Mavraj nuk eshte atdhetar i rrjeteve sociale por i fushes” ka thënë Mavraj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending