Connect with us

Lajme

Gjyriq kërcënon pas ndërprerjes së punimeve në kishë

Published

on

Duke komentuar ndërprerjen e punimeve në kishën te kampusin universitar në Prishtinë, drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën Marko Gjuriq ka thënë se ndërprerja është e turpshme dhe anti qytetëruese.

“Ajo që po ndodh në krahinën jugore Kosovë e Metohi, nuk ndodh me siguri askund në Evropë, ky është diskriminimi më i drejtpërdrejtë i popullit serb. A është më mirë që aty edhe më tej të tubohen narkomanët e të ndizet kisha e të shkatërrohet? Kjo është e turpshme dhe anti qytetëruese”, citon gazeta e Beogradit “Politika” të ketë thënë Gjuriq.

“Ndoshta mendoni se mund të bëni çfarë të doni e si të doni, por të jeni të sigurt se nuk do mundeni atë që krejt e doni”, ka dërguar një kërcënim për Kosovën Gjuriq.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending