Connect with us

Sporti

Gjyqtari: Gabova kur ndëshkova Ibrahimovic me karton të kuq

Gjyqtari holandez, Bjorn Kuipers ka pranuar se kishte gabuar kur ndëshkoi Zlatan Ibrahimovic me karton të kuq, në ndeshjen ndërmjet Paris Saint-Germain dhe Chelseat në vitin 2015.

Published

on

Suedezi ishte përjashtuar nga loja pas një ndërhyrje ndaj mesfushorit Oscar.

“Ndeshja më e keqe ndonjëherë ajo ndërmjet Chelseat dhe PSG-së në mars të vitit 2015. Në atë ndeshje unë i dhashë kartonin e kuq Ibrahimovicit në minutën e 31-të. Isha i bindur se ishte një karton i kuq, mirëpo pasi i pashë videot, e vërejta se më e mira do të ishte nëse do t’i ipja një karton të verdhë”, deklaroi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending