Connect with us

Lajme

Gjykata Speciale arreston Jakup Krasniqin

Published

on

Nënkryetari i Nismës, Jakup Krasniqi është arrestuar pas nëntë orësh bastisje nga Dhomat e Specializuara.

Kjo është thënë në një prononcim nga avokati i z.Krasniqi, Valon Hasani.

Bastisja në shtëpinë e ish politikanit kosovar ka nisur qysh në orën 5 e 30 të mëngjesit, e po ashtu është bastisur edhe një shtëpi tjetër e tij në një fshat të Drenasit.

Sipas familjes së tij kjo bastisje ishte e panevojshme dhe traumatike.

Bastisja është konfirmuar edhe nga Zyra e Prokurorit të Specializuar.

Këto operacione kanë pasur mbështetjen e Policisë së Kosovës dhe EULEX-it. /Periskopi  

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending