Connect with us

Lajme

Gjykata në Beograd hedh poshtë akuzën në rastin “Srebrenica”

Published

on

Gjykata e apelit në Beograd ka hedhur poshtë aktakuzën në rastin “Srebrenica” kundër 8 ish-anëtarëve të Brigadës Speciale të Ministrisë së punëve të brendshme të asaj kohe për krime lufte kundër civilëve në fshatin Kravisë afër Bratunacit në Bosnjë dhe Hercegovinë, shkruan telegraf.rs, transmeton Periskopi.

Për krime të luftës kundër popullatës civile ishin: Nedeljko Milidragoviç, Aleksa Golijanin, Milovoje Batinica, Dragomir Paroviç, Alexander Daçeviq, Boro Miletiç, Jovan Petroviç dhe Vidoslav Vasiç./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending