Connect with us

Lajme

Gjuriq tregohet arrogant: Asociacioni nuk formohet si i pëlqen Edita Tahirit dhe politikanëve tjerë shqiptarë

Published

on

I ashtuquajturi drejtor i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq ka deklaruar sot se Asociacioni i Komunave me shumicë serbe “mund dhe duhet” të formohet në mënyrën si është diskutuar.

Ai ka thënë se Asociacioni nuk do të bëhet “si i pëlqen Edita Tahirit dhe politikanëve shqiptarë”, transmeton Koha.net.

Në një intervistë për RTS, Gjuriq ka thënë se AKS-ja nuk do të jetë refuzuese ndaj shqiptarëve e as të tjerëve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending