Connect with us

Lajme

Gjuriq në Kosovë

I ashtuquajturi drejtor i Zyrës për Kosovë në Serbi, Marko Gjuriq nesër do të futet në territorin e Kosovës.

Published

on

Këtë e ka bërë të ditur me anë të një komunikate për medie serbe, ku thotë se “do të bisedojë me udhëheqjen, përfaqësuesit e Sindikatës dhe punëtorët e Trepçës në Leposaviq”.

Kjo, sipas medieve serbe, është vizita e parë e Gjuriqit në “Trepçë” prej kur Kuvendi i Kosovës ka miratuar Ligjin për Trepçë.

Vizita e Gjuriqit është planifikuar të fillojë në 15:30, ku do t’iu drejtohet edhe medieve në konferencë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending