Connect with us

Lajme

”Gjuha shqipe” temë e liderëve në takimin e thirrur nga Sela

Published

on

Kryetari i LR-PDSH-së dhe anëtari i koalicionit parazgjedhor, Ziadin Sela ka thirrë takim të të gjithë liderëve që kanë nënshkruar deklaratën për më shumë të drejta për qytetarët shqiptarë në Maqedoni, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Sipas informatave, Sela në takimin e koalicionit ‘Aleanca për Shqiptarët’ dhe në kryesinë qendrore të partisë së tij, ka thënë se këtë takim e ka thirr për të tentuar për të bërë një zgjidhje më të mirë për gjuhën shqipe në Maqedoni.

Takimi do të mbahet gjatë ditës së shtunë (18.2). Vendi dhe koha do të bëhen të ditura gjatë ditës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending