Connect with us

Sporti

Gjthçka e çuditshme rreth ndeshjes së mbrëmshme të Juventusit, Cristiano Ronaldo u ndal nga bashkëlojtari i tij – ja reagimi frustrues

Published

on

Skuadra e Juventus është mposhtur nga portugezët e Portos në ndeshjen e mbrëme me rezultat të ngushtë 2-1, përcjell Periskopi. 

Megjithatë, ajo që mori vëmendjen është një moment mjaft i çuditshëm që ndodhi në fushë. Bëhet fjalë për një përballje mes Cristiano Ronaldos dhe bashkëlojtarit të tij, Alex Sandros.

Ndërhyrja e Sandros ishte e ngjashme me atë të kundërshtarëve, nga e cila Cristiano Ronaldo humbi topin dhe shprehu me duar hidhërimin e tij.

Për më shumë shiheni videon më poshtë. /Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending