Connect with us

Lajme

Gjokszbuluar protestojnë kundër Trumpit (FOTO)

Dy aktiviste të organizatës feministe ‘Femen’ kanë protestuar zhveshur në vend votimin në të cilin ka votuar kandidati republikan Donald Trump.

Published

on

Siç transmetojnë mediat në SHBA dy vajza të reja kanë hyrë në vend votim rreth orës 8 e 15 kanë hequr fanellat duke treguar porositë e shkruara në trupat e tyre “Hiqeni urrejtjen nga zgjedhje e mia” si dhe “Trump kapi vezët tua”.

Kjo protestë është përgjigja në deklaratat vulgare të Trump të vitit 2005 në lidhje me femrat.

Vajzat kanë protestuar 30 sekonda pasi që janë larguar nga Policia. Më pas siç thuhet ato janë arrestuar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending