Gjoksi i Kim Kardashian gati të shpërthejë! (Foto)

Kim Kardashian mbrëmë ka bindur të gjithë se trupi i saj ka linja perfekte. Ajo dje ka kaluar kohë me vajzën e saj, e veshur me një palë shorce, maicë të bardhë dhe një sako.

36 vjeçarja pas disa minutave e ka ndryshuar dukjen e saj.

Me një palë gete, sako të zezë dhe e veshur me një palë sutjena Gucci, Kim është dukur joshëse teksa po shkonte të darkonte në një lokal, transmeton Indeksonline.

Pos gjoksit, ajo që ra në sy ishte ishte shenja që Kim kishte në këmbë e të cilën e kishte fituar pas rënies së imunitetit, gjë që i kishte ndodhur kur po xhironte për shfaqjen televizive “Keeping Up With Kardashians”.

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION