Connect with us

Lajme

Gjimnazistja që u deklarua si e zhdukur ishte arratisur me të dashurin

Published

on

Vajza nga Librazhdi ngriti në këmbë policinë që prej 6 ditësh, që kur nëna e saj deklaroi se ishte zhdukur pa lënë gjurmë.

Ndërsa policia arriti ta gjente mbrëmjen e djeshme, u zbulua se B. Mana që studion në gjimnazin “Ibrahim Muça” në fshatin Librazhd Katund të Librazhdit, ishte arratisur në një aventurë disa ditore me të dashurin.

Këtë fakt ajo e ka pohuar pa droje edhe përballë policisë, të cilët e morën në pyetje menjëherë pasi u gjet. Gjimnazistja mësohet se ishte larguar pa adresë edhe herë të tjera, ndërsa një gjë të tillë e ka konsideruar si diçka normale, shkruan Lapsi.al.

Ndoshta ky fakt ka detyruar nënën e saj të marrë masa dhe të lajmërojë policinë.

Më datë 11 prill në Komisariatin e Policisë Librazhd ishte paraqitur nëna e saj Nexhmie Mana, 40 vjeçe banuese në Librazhd Katund, e cila kishte bërë kallëzim për largimin nga banesa të vajzës B.Mana, 18 vjeçe, nxënëse në gjimnazin e Librazhdit, e cila ishte larguar më datë 7 prill.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending