Connect with us

Lajme

Gjiganti botëror i industrisë së guidave turistike promovon bregdetit shqiptar (VIDEO)

Published

on

Këtë video e ka shpërndarë edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ai shprehet i lumtur për këtë promovim që po i bëhet bregdetit shqiptar, shkruan KultPlus.

Gjiganti botëror i industrisë së guidave turistike dhe udhëtimit ‘Lonely Planet’ ia ka dedikuar një video me përshkrime dhe pamje të mrekullueshme bregdetit shqiptar.

Këtë video e ka shpërndarë edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, i cili shprehet i lumtur për këtë promovim që po i bëhet vendit tonë.

“Mirëmëngjes dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë video dedikuar bregdetit tonë të mrekullueshëm, publikuar nga gjigandi botëror i industrisë së guidave turistike dhe udhëtimit, Lonely Planet”, ka shkruar Rama në Facebook. / KultPlus.com

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending