Connect with us

Sporti

Gjigandi italian nuk ndalet, e do yllin e Arsenalit

Milani është duke shfaqur interesim për transferimin e mesfushorit të Arsenalit, Jack Wilshere.

Published

on

Anglezi është aktualisht i huazuar te skuadra tjetër angleze, Bournemouth.

24-vjeçari është përballur me shumë lëndime në sezonet e fundit dhe kjo ia ka pamundësuar përfshirjen në formacionin bazë të londinezëve.

Edhe pse pritet rikthimi i tij në Emirates Stadium nga huazimi, ai mund të largohet sërish në rast se nuk arrinë të sigurojë një vend në formacionin e parë, dhe Milani është i gatshëm që në një rast të tillë ta shfrytëzojë situatën për ta transferuar atë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending