Connect with us

Lajme

Gjermani: Zhduket pa gjurmë i riu shqiptar me një shoqe të tij

Published

on

Berisha 17 vjeçar ka ikur deri tash disa herë nga shtëpia e prindërve. Ndërsa vajza që ka ikur me të ka pasur probleme në familje, dhe kjo besohet të jetë arsyeja e ikjes së saj

Dy tinejxherë, një shqiptar 17 vjeçar me qëndrim në Gjermani i quajtur Ajet Berisha dhe shoqja e tij gjermane, 16 vjeçe janë zhdukur prej tri ditësh, pra nga 6 prilli, shkruan augsburgerallgemeine.de. Ata, të enjten që shkoi janë larguar në drejtim të panjohur me çantat e tyre të shpinës dhe me një qen, transmeton albinfo.ch. Berisha ka ikur deri tash disa herë nga shtëpia e prindërve dhe për këtë arsye është i njohur nga policia.

Vajza që ka ikur me të ka pasur probleme në familje, siç bën të ditur policia, dhe kjo besohet të jetë arsyeja e ikjes së saj.

Policia e Augsburgut lut qytetarët për bashkëpunim lidhur me rastin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending