Connect with us

Sporti

Gjergjaj flet pas nokautit, e tregon arsyen e humbjes

Published

on

Boksieri shqiptar Arnold Gjergjaj, ia ka uruar fitoren David Hayes, ndërsa ka vlerësuar se goditjet e marra në raundin e parë ishin vendimtare.

“Të nderuar miq dhe familje

Jam mirë! David Haye ishte më i mirë sonte, ai më goditi në raundin e parë, keshtu eshte boksi profesional. Ja uroj kundershtarit fitoren. Faleminderit për mbështetjen tuaj të shumta. Ajo më dha forcë dhe ndihmoi këtë herë. Personalisht, unë jam i zhgënjyer, sepse nuk ishte nata e ime sonte dhe kam pas deshire te tregoj me shum”, ka shkruar Kobra në Facebook, përcjell Lajmi.net.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending