Connect with us

Sporti

Gjendje alarmante, ylli i Dortmundit në spital

Published

on

Mbrojtësi spanjoll, Marc Bartra është hospitalizuar pas shpërthimit të bombës në autobusin e skuadrës gjermane, Borussia Dortmund.

Ish mbrojtësi i Barcelonës besohet se ishte i vëtmi lojtar nga skuadra që është lënduar nga shpërthimi dhe është dërguar në spital për trajtim të gjerë, shkruan Goal.com, transmeton Periskopi.

Sipas shumë mediave të huaja së paku tre shpërthime kanë ndodhur në afërsi të hotelit të skuadrës gjermane.

Vlen të theksohet se takimi Dortmund-Monaco është anuluar dhe do të zhvillohet nesër në po të njëjtin orar që ishte pritur të zhvillohej. /Periksopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending