Connect with us

Lajme

Gjendje alarmante në Shkup, qytetarëve u kërkohet të mos dalin jashtë!

Qytetarëve të Shkupit u është rekomanduar të dalin sa më pak jashtë, arsyeja ajri shumë i ndotur.

Published

on

Ndërsa për të mos dalë fare jashtë janë u është thënë fëmijëve, grave shtatzëna, të moshuarve dhe të sëmurëve kronikë, ata duhet të qëndrojë në shtëpi, tha të martën qeveria e Shkupit.

Në këtë qytet është regjistruar ndotje e rëndë e ajrit, raporton agjencia e lajmeve MIA, transmeton lajmi.net.

Zyrtarët e qytetit kërkoi gjithashtu që makinat të mos përdorën vetëm atëherë kur është ndonjë rast urgjent.

Qyteti është duke marrë masa të nevojshme për të ulur nivelin e ndotjes së ajrit, thuhet në deklaratën e qeverisë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending