Connect with us

Lajme

Gjendet pas 3 ditësh 3 vjeçari

Published

on

Një ngjarje  e pabesueshme ka ndodhur në Rusi, teksa një 3-vjeçar është gjetur shëndoshë e mirë pasi humbi për plot tre ditë në taigën siberiane.

Lajmi u konfirmua nga autoritetet ndërkohë që mediat ndërkombëtare transmetuan edhe këto pamje ku duketmomenti që djali u transportua në spital për një kontrroll shëndetsor. Familja e 3-vjecarit të quajtur Tserin kishte dalë për një piknik në pyje dhe gjatë një momenti pakujdesie, i vogli është larguar duke luajtur me qenin e tij.

Nuk kaloi shumë përpara se prindërit e tij t’a kuptonin se dicka nuk shkonte. Ata lajmëruan mënjerë autoritetet duke nisur operacione kërkim shtëpimi. Në këtë aksion u angazhuan rreth 100 oficerë policie dhe forca zjarrfikse, familjarët, disa qen nuhatës si dhe një helicopter.

Ishin pikërisht të afërmit që e gjetën djaloshin pasi ky i fundit dëgjoi thirrjen e xhaxhait të tij, duke i’u përgjigjur. Autoritetet vrapuan menjëherë në drejtim të tij, dhe në pamje të parë dukej se 3-vjecari ishte shëndoshe e mirë. Megjithatë, për arsye sigurie ai është dërguar në spital me qëllim që t’i nënshtrohet një kontrrolli më të imtësishëm të mjekëve.

rusi 1 rusi 2 rusi 3 rusi 4

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending