Connect with us

Lajme

Gjendet pa shenja jetë një femër në lagjen Dardania në Prishtinë

Published

on

Policia e Kosovës ka njoftuar se në lagjen Dardania në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një femër.

Viktima është gjetur pa shenja jete në banesën e saj, dhe vdekjen e ka konstatuar mjeku ne vendin e ngjarjes.

Me urdhër te prokurorit trupi i pa jete i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending