Connect with us

Lajme

Gjendet në plazh predha e mbushur me drogë prej 5 milionë eurosh

Një predhë e quajtur ndryshe edhe “silur” kishte brenda saj një sasi droge prej 5 milionë eurosh.

Published

on

Predha ujore u gjet në një plazh në Republikën e Irlandës.

Sipas BBC-së, brenda sendit kishte një sasi prej 75 kg drogë kokainë, ndërsa u gjet në një nga pikat më “nxehta” turistik Cliffs of Moher në County Clare.

Policia nuk e di se kush e ka dërguar predhën ujore, ndërkohë që besohet se ajo mund të jetë vendosur poshtë një anijeje mallrash apo anijeje tjetër dhe është shkëputur gabimisht.

Përveç se brenda predhës, lëndë narkotike është gjetur edhe në pjesën e jashtme të silurit. Një zëdhënës policie të hënën kur edhe u gjet droga, se nuk dihet origjina dhe as destinacioni i synuar i lëndës narkotike.

_92082101_75kgcocaineclare1-2016.10.25_92082106_75kgcocaineclare2-2016.10.25_92085905_75kgcocaineclare10-2016.10.25

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending