Connect with us

Lajme

Gjendet e gjallë gazetarja amerikane

Published

on

Një gazetare amerikane e rrëmbyer nga një grup terroristësh në Republikën Demokratike të Kongos u gjet e sigurt dhe e shëndoshë, tha një zyrtar i lartë i shtetit, pasi pesë persona të tjerë u vranë.

“Gazetarja amerikane Lusa Dupuy u gjet e sigurt dhe e shëndoshë rreth orës 3 të mëngjesit të dielën nga trupat qeveritare”, tha Pacifique Keta, shkruan AFP, transmeton Periskopi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending