Connect with us

Lajme

Gjenden trupat e dy pilotëve në Alpet e Francës

Autoritetet franceze kanë njoftuar se kanë gjetur trupat e dy pilotëve, aeroplani i të cilëve u rrëzua të premten në Alpet franceze

Published

on

Siç raporton AFP, trupat e dy pilotëve janë gjetur pas kërkimit intensiv në malet, ku mendoj se ishte përplasë aeroplani dhe identiteti i tyre ende nuk është përcaktuar.

Pilotët fluturonin për në Dortmund, ndërsa aeroplani tyre papritmas është zhdukur nga radari. Supozohet se aksidenti ndodhi për shkak të motit të keq.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending