Connect with us

Lajme

Gjatë ditës polic, në mbrëmje gjyqtar hendbolli

Published

on

Eshref Beqiri po e shikonte orën për të llogaritur se edhe sa orë i kishin mbetur për ta hequr uniformën e policit dhe për të veshur atë të gjyqtarit. Ai kishte edhe katër orë punë për t’u kujdesur për qytetarët e Kosovës, përkatësisht të Prishtinës, ku edhe punon si mbikëqyrës i policisë reaguese në shërbim të qytetarit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending