Gjashtë persona arrestohen për kontrabandë me mallra

Gjashtë persona janë arrestuar dje në Gjilan, pasi që dyshohen se kanë kryer veprën penale kontrabandë të mallrave.

Periskopi.com Lajme

Policia ka njoftuar se gjatë kontrollit në tri lokacione të ndryshme janë gjetur dhe konfiskuar si provë materiale: dy vetura, një kombi, 15-telefona mobilë dhe 14 sim kartela.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Shpërndaje në: