Connect with us

Sporti

Giroud flet pas përplasjes me Verratin

Published

on

Sulmuesi i Arsenalit, Olivier Giroud ka folur për përplasjen e mbrëmshme që kishte me mesfushorin e Paris Saint-Germain, Marco Verratti.

Dyshja në fjalë u konfliktuua pak minuta para përfundimit të ndeshjes, dhe për pasojë të dy u përjashtuan me karton të kuq.

“Duke pasur një karton të verdhë, unë nuk doja të bëja zhurmë”, tha Giroud.

“Unë u pengova nga Verratti dhe ai e hodhi veten në tokë dhe unë nuk e kuptoj këtë. Marquinhos më shtyu nga prapa dhe unë nuk e di se si Verratti ra në tokë për herë të dytë. Ishte frustruese, sidomos pasi që unë nuk e dija nëse arbitri e pa se çfarë ndodhi”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending