Connect with us

Sporti

Gerrard-Liverpool, e pabesueshme

Steven Gerrard dhe Liverpool janë në bisedime për një rikthim të mundshëm të mesfushorit legjendar tek klubi.

Published

on

Gerrard do të largohet nga LA Galaxy kur të përfundojë sezoni dhe trajneri Jurgen Klopp ka hapur rrugën për ish kapitenin t’i bashkohet klubit që i ka shërbyer për shumë vite.

Mesfushori ende nuk e ka publikuar vendimin për t’u pensiounar nga futbolli, derisa ende është duke diskutuar me Liverpool për rolin që do të marrë, por Gerrard mund të marr ndonjë pozitë në akademin e klubit, pasi që fillet e trajnerit aty i kishte filluar duke i ndihmuar për kurset e UEFA-s. Steven Gerrard u largua nga Liverpool në vitin 2015 për të vazhduar karrirën tek klubi amerikan LA Galaxy. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending