Connect with us

Sporti

Gerrard kërkon nga Liverpooli ta ndërtojnë një statujë të Kloppit në Anfield

Published

on

Steven Gerrard beson se skuadra e Liverpool duhet ta ndërtojë një statujë të Jurgen Klopp jashtë Anfield kur të dorzojë titullin e Premier Ligës.

Epo sipas Stevie G, ata duhet t’i ndërtojnë atij një statujë.

“Duke e njohur Jurgenin, ai nuk do të dëshirojë të futet në kllapa [me Bill Shankly, Bob Paisley dhe Kenny Dalglish]”, tha Gerrard për The Athletic, përcjell Periskopi.

“Unë e di se si është ai, është i respektueshëm. Kur ju shikoni shkallën e punës që ai ka bërë, me siguri ai meriton të përmendet në të njëjtën frymë si ata menaxherët ikonikë.

Gerrard wants to see a statue of Klopp

“Ajo që ju duhet të merrni parasysh është se kur Jurgen mori Liverpoolin ata nuk ishin afër të ishin skuadra më e mirë në vend – nuk ishin as në katër të parët.

Kujtojmë që Liverpool do ta fitojë titullin e Premier Ligës, titull që nuk nuk kanë arritur ta fitojnë qe 30 vite. /Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending