Connect with us

Sporti

‘Gerrard isha në bisedime me këtë klub’

Legjenda angleze dhe e Liverpool, Steven Gerrard, ka pranuar se ishte në bisedime me skuadrën angleze MK Dons.

Published

on

Ai mori një ofertë për t’u bërë trajner i skuadrës MK Dons por refuzoi pasi nuk është gati për të filluar një karrierë si trajner.

“Fola me MK Dons. Kisha një bisedë me kryetarin e klubit, dhe mendoj se është një ofertë mjaft e mirë për dikë tjetër. Për mua është herët, por po fola me ata.”

Gerrard foli edhe për aventurën e tij te LA Galaxy.

“Ishin momente te bukura. Për fat të keq nuk e fitova kurrë kupën e MLS dhe jam i zhgënjyer se si përfundova karrieren time aty.”

“Tani po mendoj per të ardhmen dhe mendoj se do jetë një aventurë e re e bukur” tha Gerrard për BT Sport. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending