Connect with us

Sporti

‘Gerrard e nderoi futbollin’

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero ka reaguar pas pensionimit nga futbollit të Seven Gerrard.

Published

on

Legjenda e Liverpoolit dje njoftoi për këtë vendim që e kishte marrë.

Ndërsa, Del Piero thotë se Gerrard ishte një lojtar dhe kundërshtar i madh, i cili e ka nderuar futbollin.

“Një kundërshtar i madh, një lojtar i madh qe e ka nderuar futbollin. Paç fat Stevie G!” tha Del Piero. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending