Connect with us

Sporti

Milano tronditet nga Genoa

Milan ka lëshuar shansin për të dalur në pozitën e parë pasi që është mposhtur nga skuadra modeste, Genoa.

Published

on

Pas series prej pesë ndeshjeve pa humbje, Milani është mposhtur nga Genoa me rezultat 3-0, për të humbur rastin që këtë javë të kryesojë në Seria A.

Fitorja ndaj Juventusit të shtunën mbrëma konfirmoi formën e mirë të “Rossonerëve”, por sonte u mposht si mysafir i Genoas që ngrihet në pozitën e shtatë në tabelë me 15 pikë.

Golat për Genoan i realizuan Nikoviq, Juraj Kucka, i cili shënoi autogol dhe të fundit e realizoi Pavoletti.

Me këtë humbje Milani mbetet në pozitën e tretë me 19 pikë, aq sa ka edhe Roma në pozitën e dytë. Juve prin me 20 pikë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending