Connect with us

Lajme

Gecaj: Albin Kurti nëse është i përgjegjshëm duhet të kërkoj falje për deklaratat

Published

on

Zëvendësministri i Administrimit dhe Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj e  ka reaguar ndaj deklaratës së ish-liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti i cili ka shprehur se versioni aktual i Demarkacionit me Malin e Zi do të sjellë luftë.

Zyrtari i LDK-së Gecaj nëpërmjet Facebook-ut ka shkruar se nëse Kurti do të ishte një politikan i përgjegjshëm, tashmë duhej të kishte kërkuar falje publike.

“Nëse do të ishte politikan i përgjegjshëm, Al-Bin Kurti do të duhej që menjëherë të kërkonte falje publike dhe tërhiqte kërcënimin e tij me luftë drejtuar një shteti mik dhe fqinj, pra ndaj Malit të Zi”, ka shkruar Gecaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending