Connect with us

Sporti

Gazetat e sotme spanjolle të dominuara nga Real Madrid: ‘E ardhmja shpëton Madridin’

Published

on

Titujt e gazetave spanjolle janë stërmbushur me fitoren e mbrëmshme të Real Madridit dhe për sfidën e sontme të Barcelonvs ndaj klubit ukrainas.

Ata tashmë janë këtu – Një gol i artë nga Rodrygo bëri që ekipi i Zidanes ta mposht një Inter të mirë në një ndeshje vendimtare të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve


E ardhmja shpëton Madridin – Goli i Rodrygo nga asisti i Vinicius mposht një ekip të mirë të Interit, i cili erdhi me dy gola për të vendosur ekipin e Zidane në buzë Bombardimit pa fitore.

Euro Blaugrana kërkon ta vulosë atë – Blaugranët mund të kualifikohehen praktikisht nëse arrijnë dy fitore kundër ukrainasve. Dinamo Kiev në Barcelonë do të luajë ndeshjen me vetëm 13 futbollistë profesionistë në skuadër.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending