Connect with us

Lajme

Gazetarja kosovare që jeton në Austri, për sulmin: Ishte e tmerrshme

Published

on

Gazetarja kosovare, Rozafë Rexhepaj, e cila jeton në Vjenë të Austrisë, ka thënë se i është dashur që të ndërrojë dy trena për të shkuar në banesë.

“I pashë njerëzit nëpër stacione. Është e vështirë t’i shmangeshe transportit publik. Të gjitha linjat e taksive ishin të zëna dhe u dashtë me patjetër ta përdori transportin publik”, ka thënë Rexhepaj për Klan Kosova.

“Njerëzit rrinin nëpër telefona, flisnin më të afërmit. U ndijke njëfarë frike në bazë të diskutimeve të tyre. Ishte e tmerrshme”.

“Nuk është që Në Vjenë ka pasë sulme terroriste. Ishte një frikë në vete dhe sfidë në vete”.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending