Connect with us

Lajme

Gazetari shqiptar voton për Clintonin në SHBA (FOTO)

Në zgjedhjet presidenciale janë duke votuar edhe disa kosovarë. Ndër ta është gazetari Beqir Sina dhe bashkëshortja e tij.

Published

on

Sina ka njoftuar se është duke votuar në një qendër votimi në Brooklyn të New Yorkut.

Ai ka thënë se nuk e di nëse do të dalë fitues vota e tij dhe e bashkëshortes Altina, por që nesër do ta presë rezultatin se kush do ta ketë Senatin dhe Kongresin Amerikan./Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending