Connect with us

Sporti

Gashi, lojtari i vitit te Colorado Rapids

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Shkëlzen Gashi është zgjedhur futbollisti i vitit në klubin e tij, Colorado Rapids.

Published

on

Atë e kanë zgjedhur tifozët si më të mirin e kësaj skuadre.

Në sezonin e parë te kjo skuadër, Gashi shënoi nëntë gola në 26 paraqitje.

Ndërsa, për këtë arritje ka reaguar edhe vetë 28-vjeçari.

“Çfarë sezoni i mrekullueshëm në Major League Soccer (MLS). Ne, si skuadër, arritëm rekord pas rekordi dhe tani ky çmim special nga fansat për mua:

Lojtari i vitit!

Faleminderit shumë! Është nder i madh”, ka shkruar Gashi në Facebook.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending