Connect with us

Sporti

Gashi dhe Xhaka të pakënaqur me Kombëtaren

Published

on

Futbollistëve shqiptarë, iu bë pritje madhështore në Tiranë. Por menjëherë kanë dalë zëra të pakënaqur në kombëtare, shrkuan syri.net.

Gjatë qëndrimit në Francë gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç ishte parashikuar në fillim. Shkëlzen Gashi dhe Taulant Xhaka janë të pakënaqur me trajtimin që iu është bërë.

Ata nuk do ti bashkohen kombëtares për ndeshjet e ardhshme eliminatore për botërorin “Rusi 2018”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending