Connect with us

Lajme

Gashi: Buxheti, arsye për prishje të Qeverisë

Buxheti i propozuar nga ministri i Financave, Abdullah Hoti, mund të jetë arsye që të shkaktojë prishjen mes partnerëve të koalicionit qeverisës, ka thënë analisti Dardan Gashi në Zona B të Klan Kosovës.

Published

on

“Nuk ka ndodhur deri tani që buxheti as të mos futet në komision, kjo tregon që koalicioni s’ka besim, ka humbur besimi mes partnerëve të koalicionit”.

Gashi ka kritikuar edhe vet buxhetin dhe ka thënë se është fryrë artificialisht.

“Rritja është artificiale, e bërë për fushatë”.

“Po ashtu, ato që janë shpalosur se ku do të shkojnë këto para; janë pikërisht në elemente dhe pika para fushate. Problem tjetër është brenda Ministrisë së Financave dhe përplasja aty brenda”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending